MENU...
Facebook

Aktualności

 
NASZE PLANY / NOWE PRODUKTY / WYDARZENIA

 


Wanna wolnostojąca owalna Altaria
Szanowni Państwo,

Już w przyszłym miesiącu zadebiutują w Naszej ofercie nowe odsłony wanien serii Altaria. Dostępne będą rozmiary 150x75 oraz 170x80. Model Altaria posiada prosty, klasyczny kształt, który już zdobył serca naszych klientów. Dlatego też postanowiliśmy pokazać go w nowej wersji i specjalnie dla Państwa w niskiej przedświątecznej cenie. Produkty można już zakupić u Nas w przedsprzedaży. Liczba produktów objętych promocyjną ceną ograniczona.

Zespół Braider

 


 


 

 

Nowe rozmiary modelu Restia Narożna


Szanowni Państwo,

Wychodząc na przeciw Państwa oczekiwaniom postanowiliśmy zaoferować Państwu nowe rozmiary modelu Restia Narożna. W chwili obecną dostępny jest rozmiar 170x75 w wersji lewej lub prawej. W nowym roku jednak będzie dostępny również rozmiar 150x75 oraz 160 x75. Mamy nadzieję że nowe rozmiary ułatwią Państwu jeszcze bardziej sprawną aranżację łazienki.

        Model Restia narożna jest modelem posiadającym zintegrowaną, wzmocnioną obudowę frontową połączoną z metalowym stelażem wzmacniającym całą konstrukcję. Stworzyliśmy ten model by połączyć najlepsze cechy wanny wolnostojącej z wanną do zabudowy. Ta hybrydowa wanna jest nie tylko lepsza od obu tych rodzajów ale też nie posiada ich wad. Obudowa jest sztywna a nóżki wraz ze stelażem są na stałe połączone z konstrukcją.

Zespół Braider 


Restia Narożna 170x75
Drodzy klienci.

Po długim czasie nieobecności powrócił na stałe model Restia Narożna w wersji prawej oraz lewej. Na chwilę obecną dostępny będzie w rozmiarze 170x75. Wanna ta osadzona jest na metalowym stelażu który dodatkowo spina całą konstrukcję. Do stelaża przymocowana jest również akrylowa frontowa obudowa. Wanna od ściany zarówno z tyłu jak i z boku jest odkryta co ułatwi montaż w przypadku gdy przyłącza są w ścianie.

              Zgodnie z zapowiedziami od II połowy lipca wprowadzamy nowe rozmiary serii Restia Narożna. Jest to rozmiar 170x80 oraz 150 x 75. Nowe modele można już zakupić w przedsprzedaży bezpośrednio u Nas lub też w popularnych serwisach aukcyjnych. Zapraszamy

Zespół Braider 


bateria wannowa wolnostojąca lacerta

Drodzy Państwo,

Ponownie w sprzedaży pojawił się model baterii wolnostojącej Lacerta. Jest to z pewnością najnowocześniejszy model który możemy Państwu zaoferować. Posiada hybrydowy przełącznik z łączoną regulacją temperatury, zmiany źródła wody wylewka / słuchawka i profilową regulacją strumienia. Korzystanie z tej nowoczesnej baterii jest proste i intuicyjne. Dodatkowo za niewątpliwy atut tego modelu można uznać zagiętą pod kątem w dół kaskadową wylewkę. Model Lacerta pasuje zarówno do wanien owalnych jak i wanien bardziej prostokątnych.

Zapraszamy do zakupu

Zespół Braider


 

 

 

 

 


wanna wolnostojąca Softia 170x80 nowa

Szanowni Państwo 

Od niedawna w Naszej ofercie ponownie dostępny jest model Softia w rozmiarze  170x80. Jest to model typowo wolnostojący wspaniale prezentujący się na środku każdej łazienki. Jako dodatek do wanny świetnie sprawdzi się bateria Memoria.

Zapraszamy do zakupu

Zespół Braider

 

 

  


Wanna wolnostojąca Puro II 170x80 nowa
Szanowni Państwo

W ostatnim czasie udostępniliśmy Państwu Nowy model wanny - Puro II. Od poprzedników różni się zdecydowanym kształtem i brakiem wewnętrznego rantu. Powierzchnia wewnątrz jest gładka i nie powoduje dyskomfortu przy położeniu głowy na wannie. Model też świetnie nadaje się do kąpania dzieci ze względu na brak ostrych krawędzi wewnątrz wanny. Puro II w przeciwieństwie do innych Naszych produktów posiada korek automatyczny regulowany poprzez pokrętło zintegrowane w chromowanej zabudowie przelewu z boku wanny. Wanna osadzona jest na metalowym stelażu który dodatkowo spina całą konstrukcję i posiada regulowane nóżki do poziomowania.

Zapraszamy do zakupu,

Zespół Braider

 

Braider Sp. z o.o.

43-155 Bieruń
ul. Piastowska 1

kom. 735 005 616
e-mail: wg.braider@gmail.com

Godziny otwarcia:
Pn. - Pt. 8:00 - 16:00

Napisz do nas